Fotografia Młodych

Anna Budziszewska

ANNA BUDZISZEWSKA Od 1992 roku fotografuje w Młodzieżowym Domu Kultury pod opieką Mirosławy Granops i Sławomira Sajkowskiego. Obecnie jest studentką I roku fotografiki w PWS FT i TV im L. Schillera w Łodzi.

Anna Fronckiewicz

ANNA FRONCKIEWICZ Zajmuje się fotografią od 4 lat. Prezentowała swoje prace biorąc udział w konkursach w Bolesławcu i Kaliszu Ostatnio prezentowała zestawy prac na wystawach dorocznych GTF i Konfrontacjach Fotograficznych Obecnie studiuje na Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu Jej fotografie koncentrują się wokół muzyki i człowieka.

Kamila Wolińska

KAMILA WOLIŃSKA Fotografuje od 4 lat, przywiązała się do aparatu i tak jej to zostało Jest studentką IV roku Pedagogiki na Uniwersytecie w Szczecinie.

Marcin Seweryn Andrzejewski

MARCIN SEWERYN ANDRZEJEWSKI Jest uczniem „maturalnej” klasy LO im S Żeromskiego w Drezdenku. Dwa lata pracował pod kierunkiem artysty fotografika Piotra Perczyńskiego. Przygodę z fotografią rozpoczoł na wystawie poplenerowej „Drezdenko 93″ organizowanej przez GTF i MG Ośrodek Kultury w Drezdenku w 1993 r. Członkiem towarzystawa zostaje w 1994 r, bierze udział w wystawie dorocznej i w wystawie „Konfrontacje ’94”, w 1995 r zostaje laureatem III nagrody podczas jubileuszowej XL wystawy GTF, bierze udział w XXV Konfrontacjach Fotograficznych, otrzymuje wyróżnienie podczas Przeglądu Ruchu Artystycznego PARA. Obecnie pracuje jako instruktor fotografii w MGOK w Drezdenku

Maciej Andrzej Szymanowicz

MACIEJ ANDRZEJ SZYMANOWICZ Jest członkiem GTF od 1993 roku biorąc udział we wszystkich wystawach organizowanych przez GTF. Zajmuje go fotografia architektury, pejzażu i życia religijnego w Polsce Obecnie jest studentem II roku historii sztuki na UAM w Poznaniu.