Wystawa Fotosów

Robert Nofikow, Jacek Szymczak, Piotr Ulianowski

Stowarzyszenie “Mój Film” powstało w grudniu 1998 roku. Członkami są przede wszystkim studenci, a także absolwenci szkół filmowych, czy uczelni o profilu artystycznym. Ludzie młodzi jednak już ze znacznym dorobkiem. Wystawa fotosów Roberta Nowikowa, Jacka Szymczaka i Piotra Ulanowskigo jest imprezą inauguracyjną działalności stowarzyszenia na terenie miasta Gorzowa. Pierwszą – choć z pewnością nie ostatnią. Do uczestnictwa we wszystkich naszych przedsięwzięciach już teraz gorąco zachęcamy i zapraszamy. – Katarzyna Wiśniewska, Prezes Zarządu

Robert Nowikow – urodził się w 1969 roku w Białymstoku. Absolwent Wuydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej PWSFTiTV w Łodzi. Członek Klubu Filmowego “System-5” w Białymstoku. Wspołpracował z wybitnym operatorem Krzysztofem Ptakiem m.in. podczas produkcji “Historia Kina w Popielawach” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego.

Jacek Szymczak – urodził się w 1974 roku w Bydgoszczy. Absolwent Cameraimage Film School w Toruniu. Student Wydziału Operatorskiego w PWSFTviT w Łodzi. Mimo młodego wieku posiada interesujące doświadczenia zawodowe.

Piotr Ulanowski – urodził się w 1977 w Bydgoszczy. Absolwent Technilum Fotograficznego w Bydgoszczy. Obecnie fotoreporter Gazety Wyborczej. Fotosista filmu pt. “Uciekając przed…” w reżyserii Jacka Szymczaka.